Odstranění chloupků nebo modelaci a zvětšení rtů nabízíme nyní za akční cenu

18. 7. 2024

Léto je v plném proudu a s ním také čas volných dnů a dovolených. V naší AKESO POLIKLINICE jsme si pro vás na prázdniny připravili hned několik zvýhodněných akcí a balíčků, které vám dodají svěží a mladistvý vzhled, ať už v létě vyrazíte kamkoliv.

V naší ambulanci estetické medicíny a dermatologie vám na vstupní konzultaci rádi poradíme s výběrem nejvhodnějšího ošetření. Využít můžete celou řadu bezpečných a neinvazivních zákroků včetně několika akčních letních nabídek:

• Epilace nejmodernějším přístrojem Exilite II. – sleva 15 % na balíček 5 ošetření*
  • Zvětšení a modelace rtů kyselinou hyaluronovou – akční cena 6 000 Kč*
  • Vyhlazení vrásek botulotoxinem a dentální hygiena - akční cena od 6 000 Kč*

Kromě výše uvedených zvýhodněných akcí vám můžeme nabídnout i další možnosti úprav obličeje, prsou, zeštíhlení postavy a dalších estetických zákroků, vč. redukce drobných jizev. To vše pomocí nejmodernějšího přístrojového vybavení a péče zkušených odborníků. Vždy dbáme na individuální přístup ke klientovi a maximální bezpečnost zákroků.

Nedílnou součástí našich služeb je také vyšetření kožních znamének pomocí nejnovějšího digitálního dermatoskopu, přístroje, který dokáže rychle vyšetřit všechna znaménka po celém těle. Pomocí tohoto vyšetření lékař včas odhalí možný melanom, zhoubný kožní nádor, který způsobuje až 75 % všech úmrtí spojených s rakovinou kůže. Nepodceňujte riziko a přijďte si nechat znaménka zkontrolovat včas!

Více informací o všech službách estetické medicíny, plastické chirurgie a dermatologie naleznete na plastika.akeso-poliklinika.cz

Objednejte se na telefonním čísle 14 111 nebo prostřednictvím e-mailu recepce@akeso-poliklinika.cz

*Akce platí do 31. 8. 2024