AKESO POLIKLINIKA se neustále rozšiřuje

1. 7. 2024

AKESO POLIKLINIKA poskytuje komplexní lékařskou péči pro děti a dospělé již čtvrtým rokem a neustále se rozšiřuje nejen v rámci prostor, ale přibývají i lékaři a nové odbornosti. Po nedávno otevřené ambulanci dermatologie přibyly nyní další. „Pro dospělé máme nově ambulance kardiologie a neurologie. Také jsme otevřeli diabetologickou ambulanci a naše řady posílil nový gynekolog. Všechny nově vzniklé ambulance přijímají pacienty a stejně jako ty stávající, i tyto nové ordinace mají smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami,“ oznámil ředitel AKESO POLIKLINIKY Mgr. Jiří Pichlík, Dis.

V nové gynekologické ambulanci pro ženy a dívky od 15 let ordinuje MUDr. Filip Hron. Zajišťuje komplexní preventivní péči a ambulantní léčbu gynekologických onemocnění. Poskytuje také urologicko-gynekologickou poradnu a v rámci prenatální poradny nabízí ucelenou péči o těhotné od začátku těhotenství až do porodu.

Vyšetření těhotenské cukrovky nabízí nová diabetologická ambulance MUDr. Věry Prýmkové, která léčí pacienty s diabetem 1. a 2. typu i s takzvanou sekundární cukrovkou – tedy s různorodými nemocemi provázenými zvýšenou hladinou cukru. Využívá moderní léčebné možnosti včetně domácí kontroly glukometry, senzory a léčby inzulínovými pumpami.

Neurologii jsme rozšířili o ambulanci MUDr. Sofie Fichtl, která pro dospělé zajišťuje diagnostiku a léčbu celého spektra onemocnění nervového systému.

O dospělé kardiaky se nově postará MUDr. Sotiris Skopoulis ve své kardiologické ambulanci. Přijímá také pacienty s podezřením na srdeční potíže, a to i bez žádanky od praktického lékaře.

Po dermatologii a dermatovenerologii v AKESO POLIKLINICE vznikla ambulance estetické medicíny, která neustále rozšiřuje své přístrojové vybavení. Po digitálním dermatoskopu přibyl laser pro ošetření pleti i celého těla a další přístroje na odstranění vrásek. Po celý rok pro klienty připravujeme zvýhodněné akce z celé škály našich ošetření.

Zájemci se mohou do všech našich ambulancí objednat přes recepci AKESO POLIKLINIKY na telefonním čísle 14 111, kde získají veškeré potřebné informace.